Kronikë

U rrëzua teksa punonte në një pallat në ndërtim, vdes 55-vjeçari në Kavajë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 07/09/21 |
Opi Nion

Një punëtor ka rënë nga lartësia e pallatit ku punonte dhe si pasojë ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30, në Kavajë.

“Më datë 07.09.2021, rreth orës 08:30, në Kavajë, dyshohet se duke punuar në një pallat në ndërtim, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën punëtori shtetasi P. Gj., 55 vjeç:, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas