InstaBIZ

Tuna super seksi në klipin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 09/10/15 |
root

Sapo është publikuar kënga më e re e Tunës. Ajo vjen në bashkëpuim me reperin Fatman Scoop dhe kënga titullohet “Knocks Me Out”.  Këngëtarja shfaqet në formë të shkëlqyer fizike dhe shumë seksi.  Megjithëse jemi në tetor dhe koha ka freskuar ndjeshëm, në videoklipin e ri të Tunës është ende verë, diell, det.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas