InstaBIZ

Soni Malaj kopja e Kim Kardashian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 09/10/15 |
root

Ditë më parë Soni Malaj bëri xhiron e rrjetëve sociale me lajmin e ndarjes nga bashkëshorti i saj Mirko, ndërkohë sot komentohet për një tjetër ngjarje. Kjo foto e postuar nga grimjerja Suela Cangu vendos në sinkron këngëtaren shqiptare me showgirl-in Kim Kardashian. Ndoshta qëllimi i grimjeres ka qenë vetëm ngjashmëria e make-up-it, por ajo çfarë na bën më shumë përshtypje në këtë foto është ngjashmëria mes Sonit dhe Kim.

soni

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas