Te Fundit

Berisha: Rama në foltore me mua “bruto figure”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:41 - 09/10/15 |
b.f

TIRANË- Ish-Kryeministri Sali Berisha nuk ka lënë pa komentuar atë çka ndodhi dje në foltoren e Kuvendit, kur Rama qendroi bashkë me të gjatë replikës. Berisha thotë se ishte në të drejtën e vet për replikë, ndërsa Rama i qendroi në këtë si truprojë, duke bërë një figurë të keqe.
“Unë isha dje në kohën time ligjore dhe kur arrita në foltore i thashe “shko e ulu mos rri ketu si badiguardi im”, por ai qendroi ne kembe pasi kishte humbur kontrollin dhe nuk kuptonte se po bente nje bruto figure”, shkruan Berisha në Facebook.

berisha ne fcb

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas