InstaBIZ

Rosela Gjylbegu: Portalet shpikin lajme kur ne nuk nxjerrim prapanicënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:23 - 09/10/15 |
root

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka reaguar e shqetësuar për arsye banale, që e bën objekt shkrimesh në një portal. Artikulli me titull “Rosela Gjylbegun nuk e lejuan të ishte në stadium, ja arsyeja”, i referohej një shprehje që Rosela e kishte kopjuar nga një faqe humori në internet.

Pas këtij lajmi Rosela ka shkruar në rrjetet sociale indinjuar se, “…flas e shkruaj në faqen time për imigrantet e shkretë, për fëmijët e sëmurë që kan nevojë për ndihmë, për luftën ndaj kancerit në gji, e pastaj mesazhe sensibilizuese rreth 1001 halleve të përditshme e shum e shum të tjera dhe për çfar kujtohet të të përmend “gazetaria” jonë e dashur ????! Mah… Kuptohet, kur nuk nxjerr prapanicat, duhet shpikur “skandali” qesharak i radhës dhe kjo të bën të qeshësh nga halli…fatkeqsisht..”, thotë Rosela.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas