InstaBIZ

Olta Gixhari vdes të shtrihet rrugëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:39 - 10/10/15 |
root

Olta Gixhari e cila njihet për fotot e saj provokuese dhe seksi,  ka publikuar  vetëm pak orë më parë në rrjete sociale, një të tillë ku shfaqet e shtrirë në rrugë në një pozicion mjaft provokues. “Mund të bësh  një foto,”-ka shkruar Gixhari krahas fotos për shkak të bluzes me aparat fotografik që ka veshur. Aktualisht ajo është duke u përgatitur për shfaqjen e radhës në Teatrin Kombëtar “Tri motrat”me regji të Hervin Çulit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas