InstaBIZ

Tuna afër Cozman


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 19/09/15 |
root

Tuna e cila i dha fund lidhjes 3-vjeçare me reperin, Cozman ka lenë Turqinë dhe ka shkruar në Londër. Shkak është bërë një prej markave më të njohura të veshjeve KTZ, e cila e ka ftuar këngëtaren të marrë pjesë në shfaqjen e javës së modës “London Fashion Week”. “Zogu më i mirë prej krejtëve” nuk i ka thënë jo ftesës dhe është fotografuar në shumë momente me drejtuesit e KTZ.

 

Nuk dihet nëse është takuar me Cozy-n, por që vazhdojnë të mos ndiqen më në Instagram, këtë e dimë me siguri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas