-Jetë dhe Stil

Shqipëria: Xhevahiri i fshehur i EuropësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:58 - 19/09/15 |
root

Këtë shkrim e ka postuar në faqen e tij zyrtare në internet, fotografi Michael Jurick. Jurick sëbashku me familjen tij, i ka kaluar pushimet në Shqipëri dhe e ka cilësuar vendin tonë si, “xhevahirin e fshehur” të Europës. “Kur i thamë miqve tanë se do të pushonim në Shqipëri, të gjitha thanë pse në atje?! Pasi të shihni këto fotografi, do ti merrni përgjigjet e pyetjeve”, shkruan Micheal Jurick.

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

amazing photographs of Albania by top New York   Photographer Michael Jurick

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas