-Jetë dhe Stil

Anglezët nuk flasin vetëm për këtë gjë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 19/09/15 |
root

Britanikët kanë për borxh të tregojnë të gjitha sekretet në dhomën e gjumit, vetëm rrogën dhe të ardhurat e tyre financiare, nuk flasin asnjëherë. Sipas një studimi të fundit, që ka marrë në pyetje 15.000 burra dhe gra të cilët, kanë preferuar të flasin për marrëdhëniet e tyre seksuale dhe jo për pagën mujore, apo të ardhurat që zotërojnë në llogarinë e tyre bankare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas