InstaBIZ

Kush ia ka tronditur Eli Farës “perënditë”?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 19/09/15 |
root

Eli Fara ka përfunduar xhirimet e klipit të ri, “Në ke perëndi”. Ky projekt mban mban vulën e kompozitorit, Adi Hila dhe tekstin e Jorgo Papingjit. Eli Fara duket e mrekullushme me këtë kostum me motive popullore, të stilistit Joni Peçi. Kënga pritet të hidhet së shpejti në treg.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas