InstaBIZ

Lule për falje?! Kylie Jenner ia çon në shtëpi Jessica Albës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:44 - 19/09/15 |
root

Motra e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka dërguar në shtëpinë e yllit të Hollivudit, Jessica Alba një buqetë me lule. Arsyeja?! Truproja e Jenner e kishte shtyrë aktoren e mrekullueshme, gjatë “New York Fashion Week”. Mesa duket Jenner është ndjerë shumë keq dhe i ka kërkuar aktores së ëmbël falje me këtë lule. Ka qenë Jessica ajo që ka postuar këtë dhuratë në Instagram, duke e falenderuar Kylie.

Saying sorry? On Friday, Kylie Jenner sent Jessica Alba a stunning floral arrangement after the actress revealed she had been smashed into by the reality star's body guards during New York Fashion Week

Reality check: Jessica made a guest appearance on Watch What Happens Live Wednesday night and discussed being body-checked by Kylie's bodyguards during NYFW

Calm before the storm: Kylie and boyfriend Tyga looked in no hurry to do anything at the NYFW Opening Ceremony Spring 2016 fashion show but things obviously changed 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas