Kronikë

Trafikndarësja çan makinën në dysh, plagoset shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 11/07/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur si pasoj i një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor në asin Thumanë-Lezhë.

Mësohet se mjeti tip “Wolkswagen” me drejtues shtetasin A.B.,23 vjeç, ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Për pasojë i riu ka marrë dëmtime dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën./ Opinion.al

Pas