InstaBIZ

Foto/ Transformohet “Zogu i Tiranës”, festë private dhe…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 11/07/21 |
Opi Nion

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”  duket shumë ndryshe nga se jami mësuar ta shikojmë më parë.

“Zogu i Tiranës” , i cili është në arrest shtëpie, ka publikuar në rjetet sociale një set fotografish nga ditëlindja.

Nikaj shfaqet  me flokë të gjata dhe gërsheta nën shoqërinë e një djali./ Opinion.al

Pas