Kronikë

Autobusi përplaset me pemën, plagosen dy persona në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:15 - 11/07/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme tek ish-stacioni i Trenit në Tiranë.

Policia bën me dije se një autobus ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Si pasojë e përplasjes, kanë mbetur të plagosur dy pasagjerë, të cilët janë transportuar për në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Ndëkrohë, grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas