Kronikë

Tiranë/ Makina përplas një qytetar që po udhëtonte me biçikletë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 11/09/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur rreth orës 21:05 në Tiranë.

Mësohet se një automjet me drejtues M. V. ka përplasur një qytetar që po udhëtonte me biçikletë.

I plagosuri ende nuk është identifikuar, teksa është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e të plagosurit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas