InstaBIZ

Threedot’sat iu përshëndesin nga…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:12 - 03/09/15 |
root

Nëse shumë nga kolegët e tyre kanë marrë pushimet tani në shtator, labeli Threedot’s e ka harruar me kohë këtë fjalë. Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Dj e menaxheri i tyre, Andy Gramm ( i cili është bërë sërish baba), tre shtyllat kryesore të këtij labeli janë nisur drejt SHBA-së, ku do të mbajnë koncertet e radhës. Në 4 shtator këngëtarët më “in” të showbiz-it do të performojnë në Chicago, ndërsa në 5 shtator do të këndojnë për shqiptarët e New York-ut. Mesa duket Elvana dhe Flori janë të destinuar vetëm të punojnë në këtë jetë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas