InstaBIZ

Julian Deda i premton bashkëshortes besnikëri në 10 vjetorin e martesës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:19 - 04/09/15 |
root

Aktori i humorit, Julian Deda ka festuar sot 10 vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, Armandën. Përmes një dedikimi emocionues në Facebook, Deda thotë se pas 10 vitesh martesë ka ndryshuar vetëm fakti që nga dy njerëz që përbënin dikur familjen e tyre, sot ajo është më e plotësuar  me vajzën dhe djalin e tyre.

” Sot jemi 10 vjet të martuar dhe e vetmja gjë që ka ndryshuar është, se këte rrugë e nisëm dy e sot jemi lumturisht katër. A na ka shkuar çdo gjë vaj në këto vite? Absolutisht jo. As ne nuk e deshëm një jetë të tillë, sepse sfidat e forcojnë çiftin, forcojnë familjen. Dhe e di çfarë? Deri tani ja kemi dalë me sukses. E gjitha kjo si rezultat i të qënit bashkë në çdo sekondë. Dhe unë premtoj se do bëj gjithçka që të jemi bashkë deri në fund të misionit tonë njerëzor. Gjithmonë bashkë”, shkruan Deda në profilin e tij në Facebook.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas