InstaBIZ

Ups… Jen Aniston e paska tepruar me ushqimin në muajin e mjaltitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 04/09/15 |
root

Sapo është kthyer nga muaji i mjaltit në Bora Bora, pas një dasme tejet diskrete që organizoi me miqtë më të afërt të mundshëm. Aktorja hollivudiane, Jennifer Aniston pas pushimeve romantike me bashkëshortin e saj, Justin Theroux I është rikthyer rutinës të aktivitetit fizik. Mesa duket Jen e ka tepruar paksa me ushqimet dhe vrapi do ta ndihmojë ti djegë të gjitha kaloritë.

Back to work: As she returned to work, the 46-year-old actress was photographed looking more rounded than usual

Happy days: Jennifer Aniston was clearly still on a high as she is full of smiles on set of her latest movie in Atlanta on Tuesday

 

 

46 vjeçarja është komentuar gjithnjë për format e saj perfekte trupore.

Enviable form: The Hollywood star is well-known for her healthy lifestyle and has always worked hard to maintain her svelte figure, as pictured on the set of Just Go With It in 2010

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas