-Jetë dhe Stil

Gjyshin më “fashionist” në botë e gjeni në Gjermani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 04/09/15 |
root

Njihuni me Günther Anton Krabbenhöft, ai jeton në Berlin dhe është një nga të moshuarit me stilin më fantastik që keni parë ndonjëherë. Shumë revista dhe blogger të ndryshëm në Gjermani e kanë bërë pjesë të projekteve të tyre, pasi ai ka shumë stil dhe klas në veshjet e tij. Krabbenhöft thotë se ky stil në veshjet e tij vjen sepse ai vishet pa e vrarë mendjen, madje injekton edhe shumë dashuri në veshjet e tij.

The World's Most Fashionable Grandpa By Gunther Krabbenhoft

The World's Most Fashionable Grandpa By Gunther Krabbenhoft

 

“ Unë vishem kështu edhe kur shkoj në punë, edhe kur stërvitem. Dua ta shoh veten gjithnjë me shumë gëzim”, është shprehur Günther Anton Krabbenhöft.

The World's Most Fashionable Grandpa By Gunther Krabbenhoft

The World's Most Fashionable Grandpa By Gunther Krabbenhoft\The World's Most Fashionable Grandpa By Gunther Krabbenhoft

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas