Sport

Çfarë ka menduar Ballist Morina për ndeshjen e sotme?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:03 - 04/09/15 |
root

Ballist Morina nuk e harron zakonin e tij, për të ndjekur ndeshjet e Kombëtares. Ai ka udhëtuar drejt Danimarkës, ku shfaqet në krah të mesfushorit kuq e zi, Taulant Xhaka. I njohur si ngritësi i dronit në ndjeshjen me Serbinë, por dhe si një alpinist rrjetash stadiumesh të gjithë presin sot nga Ballist Morina, spektaklin e radhës. Se cili do të jetë ai, duhet të presim ndeshjen e mbrëmjës…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas