InstaBIZ

Armina Mevlani nuk ka nevojë për fotoshop


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 04/09/15 |
root

Fashionsitja Armina Mevlani ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram dhe thotë me mburrje se nuk i nevojitet fotoshopi. Ajo i është mirënjohëse nënës së saj instruktores, Moza Mevlani që ka punuar me të, por nga ana tjetër edhe vetes së saj për vullnetin e hekurt që ka treguar. Armina thotë se ka më shumë se dy vjet që stërvitet rregullisht, prandaj dhe filitrat e programet e ndryshme për dobësim nuk i hyjnë në punë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas