InstaBIZ

Threedots, Flori e Elvana: Të gjithë në palestër!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:17 - 08/11/15 |
b.f

TIRANE- Kantautori Flori Mumajesi ka postuar një foto në Instagram ku ka dalë bashkë me kolegët dhe bashkëpunëtorët e tij, Elvana Gjata, Threedots dhe Klajdi Haruni. Mesazhi është i qartë: Të gjithë në palestër! Duke parë foton jo të zakontë duket se mesazhi shkon për kolegët që përpiqen të ndryshojnë imazhin përmes fotoshopit…

flori okkk

threedos

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas