InstaBIZ

Të shtunën as Luanën dhe as Ermalin, Olti Curri zgjedh këtë program


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 22/10/18 |
el ida

Olti Curri, të shtunën mbrëma nuk zgjedh të ndjekë në televizion as Luanën e as Ermalin .

Në një foto të postuar në Instastory Olti shkruan: “Flm Zot që na kap mediasetin se do kisha pa Ermalin dhe Luanën veç e veç dhe bashkë… ”. Më poshtë ai ka shkruar emrin e programit që po ndjek gjatë mbrëmjes.

Olti me sa duket është mërzitur me monotoninë e personazheve në fjalë.

Pas