InstaBIZ

Elita Rudi tregon marrëdhënien që ka me nënën e Gjikos, ja si e thërret


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 22/10/18 |
el ida

Elita Rudi i dha fund beqarisë ditë më parë duke kurorëzuar në martesë lidhjen e dashurisë me reperin Gjiko. Dasma madhështore e çiftit të famshëm ishte kryefjala e mediave për disa ditë me radhë.

Shtatzënia e Elitës, e bëri këtë dasmë akoma edhe më të komentuar. Edhe pse nuk e ka pranuar ende, dyshohet se moderatorja e njohur është në pritje të ëmbël. Teksa pret të bëhet nënë, Elita mesa duket preferon të kalojë kohë me gjyshen e bebes që do të vijë në jetë së shpejti.

Elita ka publikuar në Instastory një foto me nënën e Gjikos dhe bashkangjitur saj ka vendosur një zemër dhe një trëndafil.

Moderatorja e njohur na ka treguar gjithashtu si e thërret vjehrrën e saj. Elita me shumë dëshirë nuk e thërret në emër, por preferon t’i thotë “Nano”. Mesa duket ato paskan një marrëdhënie të mirë  e të afërt me njëra-tjetrën.

Pas