Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, raportohet për një të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:29 - 30/04/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër. 

Sipas “News24”, ngjarja ka ndodhur në hyrje të Dobracit, ndërsa paraprakisht raportohet për një person të plagosur.

Mësohet se personi I plagosur është dërguar spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia ndodhet vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë rrethanave plagosjes./Opinion.al 

Pas