-ARKIVA OPINION

TE SFIDOSH MOSHEN!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 28/04/14 |
root

Të ftuar:

Leonard Solis – Mjek

Gëzim Tushi – Sociolog

Iris Luarasi – Pedagoge UT

Reis Cico – Gazetar ‘Tv Klan’

Iva Tico – Gazetare

Suela Demiri – Spikere

Bruna Bardhi – Mjeke Estetiste

Ortjola Bregu – Estetiste

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1aS3N5AEe-Q” width=”560″ height=”315″]

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. zgjjedhje e bukur e njerezve nga blendi ,njerez zoterinj si gezimi, leonardi apo esnafi reis zbukurojne dhe i japin emisionit vlere,,luarasi si gjithmone ne pozicionin e saj (dede), ndersa bukuroshja demiri, paska harruar breket ne shtepi ..

Pas