Etiketë: ofl

Naftëtarët protestuan për pagën e luftës, Ahmetaj: 720 i kanë marrë

Opinion/ Si po vazhdon OFL?

Emisioni i 7 Majit në programin "Opinion" u diskutua në një sërë cështjesh. Në pjesën e parë të programit u fol për problematikën ekonomikë nga ministri Arben Ahmetaj, i cili ...

Rama për Ambasadoren Amerikane: Do të ketë surpriza të tjera të bukura

Opinion/ Opozita e Bashës!

Mbrëmjen e së martës në programin "Opinion" u diskutua për opozitën e Bashës. Ylli Rakipi, Robert Rakipllari, Andi Bejtja, Redi Shehu, Fitim Zekthi dhe Gentian Gaba diskutuan për opozitën e ...

Faqe 3 nga 3 1 2 3