Emisionet

Opinion/ Alketa Vejsiu në Sanremo!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 11/02/20 |
el ida

Mbrëmjen e 10 Shkurtit në pjesën e parë të programit “Opinion” ishte e ftuar moderatorja, Alketa Vejsiu e cila foli për pjesëmarrjen e saj shumë të komentuar në Sanremon.

Mënyra si shkoi atje, çfarë ndodhi në festival dhe kritikat në rrjete sociale ishin disa nga çështjet e komentuara nga Alketa Vejsiu.

Në pjesën e dytë u shfaq një reportazh nga gazetari Drini Zeqo, i cili e ka shoqëruar Vejsiun gjatë udhëtimit të saj në natën e tretë të Sanremos.

Në pjesën e tretë u fol për zhvillimet e Operacionit Forca e Ligjit , kryesisht tek bllokimi i makinave të blinduara dhe arrestimi i Vladimir Gjutës.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

Pas