Emisionet

Opinion/ Opozita e Bashës!


               Publikuar në : 13:26 - 04/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e së martës në programin “Opinion” u diskutua për opozitën e Bashës.

Ylli Rakipi, Robert Rakipllari, Andi Bejtja, Redi Shehu, Fitim Zekthi dhe Gentian Gaba diskutuan për opozitën e Bashës dhe mënyrën se si duhet të vijojë linja opozitare.

Në pjesën e tretë të programit, u shfaq një material për zhvillimet më të fundit për Operacionin Forca e Ligjit.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas