Te Fundit

Sonte në ‘Opinion’: Marrëveshja e Qeverinë me CEZ


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 01/10/15 |
b.f

TIRANE- Në emisionin e së enjtes në “Opinion” do të vazhdojë të trajtohet afera e CEZ, por kësaj radhe i fokusuar tek ajo ç’ka u firmos mes qeverisë Rama dhe kompanisë CEZ Shpërndarje, 2 vite më parë. Marrëveshja e Qeverisë me CEZ do të diskutohet nga një panel analistësh politik dhe gazetarësh. Të ftuar do të jenë: Andrea Stefani, Andi Bushati, Artur Zheji, Prec Zogaj, Baton Haxhiu dhe Artan Hoxha.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas