InstaBIZ

Ed Sheeran & Ruby Rose prezantuesit e “MTV EMA”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:45 - 01/10/15 |
root

Ed Sheeran dhe Ruby Rose  do të jenë prezantuesit e “MTV EMAs” në Milano më 25 Tetor.
Lajmin e ka bërë publik vete këngëtari i famshëm , i cili përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, ka shkruar: “Jam shumë i lumtur t’ju bëj me dije se unë do të drejtoj “MTV EMAs më 25 Tetor. Po pres me padurim”. Ceremonia e shumëpritur do të organizohet në “Mediolanum Forum” në Milan.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas