Te Fundit

Sonte në Opinion: Kush po përgjon… kë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:14 - 30/09/15 |
b.f

TIRANË- Aktualiteti i ditës do të trajtohet sonte në atë që tashmë njihet si arena e debateve dhe fakteve të reja, emisionin “Opinion”. “Kush po përgjon, dhe kë po përgjojnë” është tema e emisionit të së mërkurës në mbrëmje (ora 22:15). Një panel gazetarësh do të flasë për këtë temë që nisi me videon e administratorit të DIA-s dhe vazhdoi sot me videon intime të Dritan Priftit. Dhe kjo historia e videove nuk është e re.

Por a ka të tjera video që pritet të publikohen? Këto dhe të tjera pyetje do të shtrohen për diskutim sonte. Me Blendin Fevziun do të jenë në studio, Fatos Hakorja, kryeredaktor në tv Klan, si dhe 3 gazetarët e aktualitetit, Artan Hoxha, Flamur Fezaj dhe Anduena Llabani.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas