Te Fundit

Prostituta luksi për politikanë, diplomatë e biznesmenë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 01/10/15 |
b.f

TIRANË- Teksa flitej për rastin “Prifti”, të cilit iu publikuan disa foto intime, gazetari Artan Hoxha në studion ‘Opinion’ tha në Shqipëri ka një rrjet prostitucioni që quhen “prostituta elite” dhe që shërbejnë për politikanë, diplomatë dhe biznesmenë të njohur kundrejt pagesave të larta që mund të shkojnë deri në 5 mijë euro. Ndërkaq kolegu i tij, gazetari Fatos Hakorja tha se gazetarët duhet t’i provojnë lajmet që publikojnë, në të kundërt mbeten në nivelin e thashethemeve. Sakaq gazetari i tjetër i ftuar në ‘Opinion’, Flamur Vezaj tha se ka pasur raste shantazhi ndaj biznesmenëve që kanë pasur lidhje jashtëmartesore dhe kur janë ndarë, të dashurat i kanë shantazhuar me publikimin e videove intime. Ndërsa Hoxha tha se në policinë e Tiranës është bërë edhe një denoncim për shantazh nga një person publik të cilin e ka shantazhuar një këngëtare (prostitutë). “Në vitin 2013 është arrestuar një “prostitutë elitë”, pasi shantazhonte një politikan që kishte pasur aferë seksuale me të”, tha Artan Hoxha. Sipas tij, bëhet fjalë për një këngëtare të njohur në vendin tonë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas