-Jetë dhe Stil

Nuk i japin rrogën, thyen gjithë dyqaninBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 01/10/15 |
root

Një punonjës i McDonalds, ka shpërthyer kundër eprorëve të tij, të cilët e pushuan nga puna dhe nuk e paguan, për gjithë kontibutin e tij. Në këtë video rreth 2 minutëshe, punonjësi hedh gjithçka në tokë, ndërsa shfryn inatin sepse nuk po merrte pagesën e tij prej 200 dollarësh.

https://www.youtube.com/watch?v=otdgTjvEuJY

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas