InstaBIZ

Kendall super transparente në “Paris Fashion Week”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 01/10/15 |
root

Kendall Jenner ka tërhequr vëmendjen me veshjet e saj transparente gjatë eventit te famshëm të modës “Paris Fashion Week”. E veshur me një kostum të zi të Balmain, Kendall ka bërë përshtypje si asnjëhere tjetër duke ekpozuar te gjitha asetet e saj.
Modelja është një nga personazhet më të përfolura të showbiz-it dhe një nga modelet më të kërkuara të momentit.

Here she comes: Kendall Jenner was a noticeable presence in the French capital when she headed out for dinner on Wednesday evening

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas