InstaBIZ

Rita Ora po shijon dashurinë e re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:21 - 01/10/15 |
root

Teksa ka kaluar fare pak kohë nga përfundimi i marrëdhënies së saj me Ricky Hilfiger, Rita Ora ka nisur një romancë të re. Mediat e huaja shkruajnë se ajo sapo ka filluar një lidhje dashurie midis yllit të pop-it nga Kosova dhe solistit të grupit “Blink 182” Travis Barker. Sipas “US Weekly”, këngëtarja shqiptare është duke shijuar ditët e para të lidhjes me 39- vjeçarn amerikan dhe së fundmi janë parë bashkë në një ndeshje basketbolli.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas