InstaBIZ

Skivi & Samanta në një lidhje?! Flasin vet protagonistëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 18/09/15 |
root

Në dy gusht Samanta Karavella dhe reperi Visar Shala i njohur si Skivi, publikuan bashkëpunimin e tyre të parë “SS”. Skenat provokuese mes tyre në klip, sollën edhe aludimet e para për një lidhje mes këngëtarëve. Skivi shihej gjithnjë e më shpesh në Tiranë dhe në foto shfaqej në më të shumtën e rasteve me Samantën. Dje në mbrëmje ai ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet duke përqafuar një vajzë dhe që ngjan shumë me Samantën (edhe pse është errësirë). Ne i pyetëm këngëtarët nëse janë në një lidhje dhe ata u shprehën kështu:

Samanta: Nuk jam unë vajza në foto, Visari është kolegu im. Nuk ka asgjë më shumë mes nesh.

Skivi: Vajza në foto nuk është Samanta, vetëm kaq mund të them sepse nuk flas për jetën time private…

Që vajza në foto është Samanta kjo është pak por e sigurt, urojmë vetëm të ketë qenë një përqafim shoqëror…

12007128_10207173432232110_1547842990_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas