-Jetë dhe Stil

SPA-të më të mira ndodhen në…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 18/09/15 |
root

Dëshironi një maskë gold 24 karatshe, trajtime fanstastike trupi, masazhe dhe gjithçka tjetër që lidhet me bukurinë, të gjitha këto i gjeni në një nga SPA-të më të famshme në botë, në Tajlandë. Kanë qenë vet turistët ata që kanë votuar dhe që e kanë zgjedhur Tajlandën si vendin, që mund të gjejmë trajtimet më të mira.

The five-star hotel also picked up the award for best hotel spa, claiming two of the top gongs at the World Spa Awards

Micronized 24-carat gold sheets are massaged into the skin under an ultra-sonic nano mist during the 24-carat gold radiance facial

Nestled on 25 acres in the hinterland of Byron Bay, Gaia Retreat and Spa is co-owned by Grease actress and singer Olivia Newton-John

Gaia's day spa offers dozens of relaxing treatments, including hot stone massages, French clay wraps and reiki healings 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas