InstaBIZ

Fjolla Morina tregon hiret në “Zhurma Show”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 18/09/15 |
root

Çmimin e parë në “Zhurma Show” e mori Noizy dhe Çiljeta, por vëmendjen padyshim që Fjolla Morina. E veshur me një fustan të gjatë të kuq, Fjolla nuk i ka lenë shumë vend fantazisë dhe ka treguar bustin e saj. Kujtojmë që ajo ka më pak se një muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj, Alayh dhe përsëri është në formë të shkëlqyer fizike.

 

fjolla morina

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas