-Jetë dhe Stil

Siri bëhet art edhe në luftë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 09/10/15 |
root

Në Siri nuk ka vetëm luftë, por edhe shenja të tjere jete. Në këtë godinë të shkatërruar nga lufta, artisti Tammam Azzam ka realizuar këtë vepër arti me ngjyra, për ti dhënë ngjyra jetës gri dhe të tmerrshme, që po përjetojnë qytetarët sirianë. Fotoja ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe ka marrë me mijëra pëlqime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas