InstaBIZ

Shpërthen Adelina Ismaili: Nuk i duroj dot shpifjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 28/10/15 |
root

Adelina kohët e fundit nuk është  aktive në rrjetet sociale por ditën e sotme ajo ka bërë një postim duke shprehur inatin e 10 muajve të fundit. Ky reagim i ashpër i këngëtares ka ardhur për shkak të një lajmi të bërë në emër të saj ku thuhej se Korab Shaqiri ka refuzuar ofertën e Adelina Ismailit për një bashkëpunim me tyre.

“Të nderuar miq. Ka mbi 10 muaj që nuk kam komentuar asnjë shkrim të shkruar nga shërbëtorët e shërbimeve të natës në Kosovë. As kur kanë shkruar që jam e dashura e tyre, as kur kanë shkruar që jam e pashkolluar, as sot kur lexova që paskam qenë e refuzuar për duet, unë nuk desha të reagoj. Nuk ia vlen, por nuk iu lejoj të më ngacmoni miqtë për ca klikime e një grusht euro. Kam vite që duroj shpifjet e këlyshve të skuadrave të tmerrit, dhe kam vendosur të mos merrem me to”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas