InstaBIZ

Kapelja e deputetit cowboy/Ndocaj: Ja si e fitova në bast me luftë gjelash


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:21 - 28/10/15 |
b.f

Tashmë të gjithë e njohin si deputeti cowboy i Parlamentit shqiptar por askush se di se kapelja që e bëri të famshëm Eduard Ndocaj, deputetin më të ri të Kuvendit të Shqipërisë, ka pas një histori shumë intersante. Për Opinion.al, Ndocaj rrëfen se kapelen e ka fituar në Republikën Domenikane gjatë një basti gjelash. “Kapelen e kam fituar në kampionatin botëror të gjelave në Republikën Domenikane. Isha aty për qef dhe vura bast. Për fatin tim gjeli im e mundi gjelin meksikan dhe unë kështu fitova kapelen”   

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas