InstaBIZ

Julian Deda ironizon portalin e qeverisë transparenca.alBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 28/10/15 |
root

Aktori i humorit ka ironizuar sot nëpërmjet një video në Facebook, portalin e qeverisë tranparenca.al. ‘Je suis tranparent” me këtë emër e ka quajtur Deda videon, ku ironizon këshilltarin politik pranë Ramës, Endri Fuga. Transparenca. al sipas Fugës është një portali ku qytetarët kanë mundësi të komunikojnë në mënyrë të drejtpërdrejtë me qeverinë.

https://www.facebook.com/jdeda/videos/vb.1320307208/10205395507710057/?type=3&permPage=1

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. se kuptoj dot poziten e ketij individi, pseudo aktor dhe tani ka filluar te ironizoj sipas skenarit qe projektohet ne SHQUP, te pakten si klloun i kesaj shoqate e ben nje pune, sa per humorin ke kohe qe ke dal nga tregu.

Pas