InstaBIZ

Selena Gomez tërbon fansat në Instagram, shfaqet nudoBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 09/09/15 |
root

Ka më shumë se 30 milion ndjekës në Instagram dhe i ka lenë të gjithë me gojë hapur me foton e re, që ka postuar në rrjetet sociale. Këngëtarja Selena Gomez, shfaqet nudo në këtë foto shumë të bukur bardh e zi. Kjo foto do jetë coveri i albumit të saj të ri, që pritet të publikohet pas dy vjetësh.

New cover art? Selena Gomez continued with her campaign to ditch her Disney past on Tuesday, posting a near naked photograph on her Instagram to promote her upcoming album, Revival, however, it is not clear if the image will be the cover of the release 

Build up: Just before the pop star posted the raw and racy snap, she put up an Instagram image that had just 'This is my...' written in black against a white background

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas