InstaBIZ

Elvana Gjata nuk e harron zakonin e “puthe”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 09/09/15 |
root

Kënga e saj “Love Me, Love Me” ka qenë një nga projektet më të klikuara të kësaj vere, por Elvana Gjata duket se ka mall për këngën “Puthe”. Kënga e cila u kthye vitin e kaluar në rrjetet sociale, vazhdon ta përndjekë Elvanën. Nga New York-u bukuroshja Elvana Gjata ka dërguar shumë puthje, për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas