-Jetë dhe Stil

Po vjen Elina Duni…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 09/09/15 |
root

Këngëtarja Elina Duni do të promovojë në Tiranë në datat 14 dhe 15 shtator, albumin e saj të ri Quartet, Dallëndyshe. Këngë mërgimi, dashurie si dhe këngë të vjetra shqiptare që ndërthuren me tingujt bashkohorë xhaz, janë ato që përbëjnë albumin e ri të artistes. “Dallëndyshja” e Dunit pas Tiranës do të shtegtojë në Prishtinë, Shkup dhe turi do të përmbyllet në Beograd.

https://www.youtube.com/watch?v=vfjT1mOrrYA

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas