-Jetë dhe Stil

Policja angleze harron që është ne krye të detyrës, kërcen me turmën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:43 - 09/09/15 |
root

Një oficere e policisë angleze e cila,  ishte  në gadishmëri gjatë paradës Gay në Mançester nuk i ka rezituar  dot ritmeve të muzikës dhe ka filluar të kërcejë përpara turmës që po marshonin në paradë. Ajo jo vetëm ka entuziasmuar njerëzit por  kolegun e saj, i cili i është bashkuar për pak sekonda në kërcim. Video është nga më të komentuarat në rrjetet sociale.

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/zmvqqVjsnJc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas