-Jetë dhe Stil

Sa kushtoi dasma e dytë e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck? Shuma marramendëseBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:07 - 22/08/22 |
Opi Nion

Pasi Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u martuan fshehurazi në Las Vegas më 17 korrik, dasma e tyre e dytë është zhvilluar në fundjavë, këtë herë me praninë e familjarëve dhe miqve më të afërt.

Ceremonia u zhvillua në Gjeorgji, në një fermë prej 33 hektarësh, dhe sipas Daily Mail kushtoi mbi 400,000 dollarë.

Fustani i mahnitshëm i nuses së famshme ishte i markës Ralf Loren. Të pranishëm në ceremoni ishin kryesisht familjarë, ndër të cilët edhe fëmijët e të dyve nga martesat e mëparshme.

Pas