Aktualitet

Video/ Rama publikon projektin: Një park i madh urban do të ndërtohet në DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:20 - 22/08/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar projektin e një parku të ri që do të ndërtohet në qytetin e Durrësit.

Në një postim në faqen zyrtare në “Facebook”, kreu i qeverisë teksa publikon videon thekson se bëhet fjalë për një park të madh për fëmijë dhe të rritur.

“MIRËMËNGJES

dhe me “Valën” e re të Durrësit që do të ngrihet në lagjen 18 si një park i madh urban për fëmijë e të rritur, pjesë e programit të ri kombëtar të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, “DUA TË LUAJ”, ju uroj një javë të mbarë.”-shkruan Rama.

Pas