InstaBIZ

Kërcim sensual me kryeministren e Finlandës, këngëtari: S’ka ndodhur asgjë e…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:41 - 22/08/22 |
Opi Nion

Ylli i muzikës pop, i cili u filmua fshehurazi duke kërcyer në një mënyrë sensuale shumë afër kryeministres së Finlandës, ka folur pas thashethemeve se dyshja ishin në një lidhje.

Olavi Uusivirta,  aktor dhe këngëtar 39-vjeçar, pohon se ai dhe Sanna Marin nuk janë në një lidhje dashurie  me njëri-tjetrin.

“Ka pasur spekulime në publik për cilësinë e marrëdhënies mes meje dhe kryeministres Sanna Marin”, postoi Z. Uusivirta në Instagram.

“Me dorë në zemër mund të them ashtu siç është e vërteta: ne jemi miq dhe asgjë e papërshtatshme nuk ka ndodhur.”

Pamjet e publikuara të premten tregojnë se Uusivirta dhe zonja Sanna kërcejnë së bashku në orën 4 të mëngjesit në një klub nate të Helsinkit, i cili, sipas mediave të huaja, besohet se ndodhet afër parlamentit të vendit./Opinion.al

Pas